OPEL FIRMA Rozbehnite svoje podnikanie

Reference

Potrebovali sme priestranné auto, ktoré aj dobre vyzerá

Mať eventovú agentúru znamená ovládať umenie neustáleho prepájania práce so zábavou. A tiež vlastniť šikovné auto, ktoré dokáže odviezť všetko možné. Eventová agentúra Brand Advertising má „vo svojich službách“ už takmer dva roky model Opel Combo Tour. O tom, ako im uľahčuje život v práci, sme sa porozprávali s Katarínou Roháľovou, jednou zo spolumajiteliek agentúry.


Na čo všetko vám Opel Combo Tour v rámci vašej práce slúži?
Je to viacúčelové auto a my ho tak aj v práci využívame. Slúži nám na transport ľudí aj veľkého množstva rekvizít a materiálu, ktoré k realizácii akcií potrebujeme. Odkedy ho máme, vieme prepraviť „in house“ aj rozmernejšie veci, na ktorých transport sme si museli predtým objednávať nákladné taxíky.

Kde všade už s vami váš štvorkolesový spolupracovník bol?
Jeho prvá služobná “výprava" bola naplánovaná ešte dávno pred jeho kúpou. Precestovalo s nami už nielen celé Slovensko ale aj niekoľko okolitých európskych štátov. Počas realizácie medzinárodného eventu v českej metropole nám ho stihli vykradnúť. Naspäť sme sa vracali s igelitom namiesto okna (smiech).

Pamätáte si, kedy ste mali auto najviac naložené? Viete si spomenúť, čo všetko ste v ňom vtedy mali?
Tento rok začiatkom júna, keď je eventová sezóna v plnom prúde, sme sa s Combom zbalili na tri úplne rôzne eventy, ktoré sa konali tesne po sebe, každý v inom meste a každý iného druhu. Takže v aute bolo množstvo rekvizít na rodinnú party pri príležitosti MDD, na medzinárodnú lekársku konferenciu aj na VIP party pre zákazníkov. A spomínam si tiež, ako mi kolega poslal fotku, keď do auta naložil 20 stand by stolíkov, alebo keď sme prepravovali 300 darčekových balení vína (smiech).

Prečo ste sa vlastne rozhodli práve pre model Opel Combo Tour?
Potrebovali sme vymeniť firemné auto a pri hľadaní vhodného kandidáta sme museli zvážiť, čo potrebujeme k práci a čo sa súčasne hodí k štýlu našej agentúry. Jednoducho sme potrebovali k práci priestranné, multifunkčné úžitkové auto, ktoré by súčasne aj dobre vyzeralo. Chceli sme, aby to bola menšia dodávka, ktorá však nevyzerá ako typická krabicová dodávka.

Vy osobne šoférujete rada? Kam jazdíte autom najradšej?
Každý deň dochádzam do práce pomerne veľkú vzdialenosť, preto môžem povedať, že nielenže šoférujem rada, ale už mám šoférovanie pod kožou. Najradšej som, keď sa po práci vrátim k svojej rodine, šťastne, bez nehody a bez pokuty za rýchlosť (smiech). S deťmi sa mi po celom dni v práci relaxuje najlepšie.

Vašou prácou je organizovanie akcií pre svojich klientov. V čom podľa vás spočíva tajomstvo dobrej firemnej party?
Skutočne kvalitný event je súborom množstva dobre premyslených a profesionálne prevedených detailov. Rovnako dôležité ako kreatívny nápad je aj spoľahlivé produkčné zabezpečenie. Je treba pamätať na každý detail a popri tom dokázať zapájať aktuálne trendy. Pre mňa osobne je pri realizácii eventov podstatné maximálne pohodlie pre všetkých, pre pozvaných hostí a tiež pre klienta, ktorý si akciu objednal.

Predstavujeme nášho zákazníka

Agentúra Brand Advertising pôsobí vo vodách slovenského event marketingu už 18 rokov. V čase jej založenia bola historicky prvá čisto eventová agentúra na Slovensku. Odvtedy je jej poslaním vytvárať pre svojich klientov zábavu a predávať im dobrý pocit. V roku 2011 stála pri vzniku asociácie eventových agentúr BTL ako jej zakladajúci člen. Medzi dlhoročných klientov agentúry patrilo v minulosti aj zastúpenie Opel na Slovensku a v Čechách. Agentúra zorganizovala pre našich kolegov, dílerov a zákazníkov množstvo pohodových aj akčných eventov.


Späť na prehľad

Kontaktujte nás

Nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku pre svoju firmu či spoločnosť, alebo si dohodnite osobné stretnutie v čase, ktorý Vám vyhovuje.

Kontaktovať Opel

Pozvite nás do výberového konania

Platí pre veľkoodberateľov. Uvažujete o kúpe alebo vlastníte flotilu viac než 20 vozidiel? Kontaktujte priamo oddelenie fleet importéra Opel.

Ing. JOZEF FABIAN
Opel Key Account Manager SK
mobil: (+421) 918 773 953
@: jozef.fabian@opel.com